fbpx
Skip to content Skip to footer
PARTNER IKON MOTORYZACJI

POZNAJ BOSCH

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 roku. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch; Bosch Rexroth; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i sia Abrasives Polska.
Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 9 400 pracowników.
BOSCH

HISTORIA NASZEGO SUKCESU

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Były to narodziny ogólnoświatowej dzisiaj firmy. Od samego początku firmę charakteryzowały siła innowacyjności i zaangażowanie społeczne.


„Nie zapominaj nigdy o człowieczeństwie i szanuj ludzką godność podczas postępowania z innymi.”

  • ROBERT BOSCH, 1920
BOSCH

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Działając w sposób odpowiedzialny pod względem ekonomicznym, ekologicznym i społecznym, chcemy poprawiać jakość życia ludzi i zapewnić bezpieczeństwo obecnym i przyszłym pokoleniom.

Naszym celem jest sprawić, aby energia odnawialna była bardziej przystępna, a mobilność jeszcze bardziej bezpieczna, czysta i ekonomiczna, a także rozwijać produkty przyjazne dla środowiska we wszystkich dziedzinach.

BOSCH

BEZPIECZEŃSTWO

Jako lider technologiczny i wieloletni partner branży motoryzacyjnej, Bosch dąży do ciągłego doskonalenia obecnych technologii i odgrywania wiodącej roli w tworzeniu nowych rozwiązań, poprzez badania i rozwój, tworzenie prototypów oraz testowanie.

BOSCH

ZGODNOŚĆ — NAWET POZA GRANICAMI PRZEDSIĘBIORSTWA


Zgodność odnosi się do przestrzegania wymogów prawnych i wytycznych przedsiębiorstwa.

W firmie Bosch jest to integralna część naszych wartości. W tym celu jednoznacznie określiliśmy nasze stanowisko w sprawie wymogów prawnych i kwestii etycznych w naszym obowiązującym globalnie Kodeksie postępowania firmowego.

Razem z wartościami firmy Bosch stanowi fundament, który naszym zdaniem jest kluczem do sukcesu firmy Bosch w ramach działalności biznesowej. A ponieważ odpowiedzialne i przepisowe postępowanie jest ważne także poza naszą firmy, sformułowaliśmy oczekiwania wobec naszych partnerów biznesowych w odpowiednim kodeksie postępowania.