fbpx
Skip to content Skip to footer
PARTNER TYTULARNY IKON MOTORYZACJI

POZNAJ INTER CARS

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? 

Inter Cars to rodzinna firma z polskimi korzeniami o globalnym charakterze. Znajdziecie nas w 18 krajach Europy i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie dla kierowców. Przede wszystkim razem z naszymi partnerami dostarczamy części zamienne praktycznie do wszystkich pojazdów – osobowych, użytkowych i motocykli, motorówek, do tuniningu i offroadu, wszelkiego rodzaju opony i chemię do samochodów, jak również wyposażenia dla warsztatów, akcesoria i narzędzia.
Jesteśmy skuteczni, dlatego mamy pozycję nr 1. w Europie środkowo-wschodniej, na świecie zajmujemy 7. miejsce w dystrybucji części motoryzacyjnych. Lubimy być trendsetterem, więc tworzymy w bliskich nam branżach rozwiązania pozwalające na maksymalne ułatwienie życia naszym klientom – zarówno tym biznesowym, jak i indywidualnym.

Oczywiście dostarczamy części, ale jednocześnie poszerzamy horyzonty. Zbudowaliśmy Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu. Powierzchnia blisko 100 000 m2 zapewnia nam pozycję lidera branży logistycznej w segmencie motoryzacyjnym. Nasze magazyny wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania pozwalają na swobodne dostarczanie określonych produktów pod wskazany adres kilka razy dziennie od złożenia zamówienia. 

Lubimy dbać o kierowców. Wyszliśmy z założenia, że kierowcy potrzebują serwisów o wysokich standardach. Z tą myślą stworzyliśmy sieć Q Service Castrol, która zrzesza niezależne serwisy samochodowe, by wspólnie rozwijać nową jakość w branży motoryzacyjnej. 

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego serwisu nie zawsze jest proste, dlatego w tym zakresie oferujemy naszą pomoc. Platforma Motointegrator.com łączy kierowców z nieautoryzowanymi warsztatami, ułatwiając cały proces skorzystania z usług serwisu samochodowego. 

INTER CARS S.A.

Nasze dodatkowe działania

Nasze wsparcie nie ogranicza się jedynie do działań czysto biznesowych. Inwestujemy w rozwój – zarówno innowacyjnych rozwiązań, jak i ludzi. Dlatego stworzyliśmy konkurs Young Car Mechanic, skupiający uczniów techników i branżowych szkół samochodowych. Tym samym pomagamy znaleźć i wspierać młode talenty w dziedzinie mechaniki i mechatroniki. 

W 2021 roku powstała Fundacja Inter Cars, by jeszcze bardziej rozszerzyć wachlarz możliwości naszego wsparcia. W fundacji pomagamy rozwijać kompetencje przyszłości i dbamy o rozwój bezpiecznej i odpowiedzialnej mobilności. W zakresie naszych działań znajduje się m.in. program stypendialny Akcelerator dla ambitnych uczniów techników i szkół branżowych.   

Naszym mottem jest hasło: „razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”.  

Jak mogliście się już domyślić – wzięliśmy to sobie mocno do serca.  

Naszym mottem jest hasło: “Razem Tworzymy, Wspieramy, Dostarczamy”

Jak mogliście się już domyślić – wzięliśmy to sobie mocno do serca.

Chcecie być na bieżąco?